Levné svíčky na Heurece.cz
Naše recenze na portálu Heureka.cz


 

NAŠE SVÍČKY, SVÍCNY A LEVNÉ DÁREČKY VÁM DORUČÍME:

Možnost odeslání zásilkovna.cz

 

Balíková revoluce - možnosti odeslání


VŠE O NÁKUPU - JAK NAKUPOVAT » Dodání zboží - doprava

Dodání zboží - Doprava

Dodávky zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Pokud je zboží označené Skladem, pak zboží odesíláme většinou v den objednávky nebo následující pracovní den.

Může nastat situace, že v době podání objednávky je realizováno více objednávek a zboží se vyprodá, v tomto případě Vás budeme neprodleně informovat.

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu.

Obsahem zásilky je také faktura, která slouží i jako dodací a záruční list.

 

RYCHLÉ DODÁNÍ, KVALITNÍ BALENÍ S POJIŠTĚNÍM A SMS UPOZORŇOVÁNÍM JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ A BEZPLATNÝM SERVISEM PRO VÁS !!!

Způsoby platby

  • Dobírka - při převzetí objednaného zboží v hotovosti na poště, přepravci nebo zásilkovně

  • Bankovní převod - při zaslání zboží pro smluvní partnery pro ostatní platba předem fakturou

 

VŠECHNY ZÁSILKY JSOU PEČLIVĚ BALENY, ABY VÁMI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ DORAZILO NEJEN RYCHLE, ALE I V POŘÁDKU !!! 


Způsoby dopravy

Poštomat - dotovaná doprava naší společností pouze za 30,- Kč - využijte dopravu do poštomatu ve Vašem městě:

- Pohodlí: ve dne i v noci, o víkendech i svátcích, kdekoliv a kdykoliv potřebuješ.
- Bleskově rychlé doručení: vyzvednutí zásilky zabere pouhých 7 sekund.
- Snadné ovládání: k vyzvednutí zásilky stačí jen několik dotyků. Díky technologii QR kódu je vše nyní ještě rychlejší a jednodušší.
- Bez zbytečných formalit: Žadna občanka. Klidně pošli pro zásilku někoho z rodiny.
- Bezpečnost: Tvou zásilku hlídají 3 kamery. Platby jsou garantovány bankou ČSOB.
- Diskrétnost: Obsah a obal zásilky znáš jen Ty.

Kurýr: Expresní dopravní společnost IN-TIME - dotovaná doprava naší společností pouze za 30,- Kč - doprava od nás až k Vám domů ke dveřím, moderní způsob dodání vč. potvrzení o zasílce, sledování zásilky - po objednání už jen počkáte do druhé dne, kdy Vám kurýr doveze balíček až domu!

Česká pošta - balík na poštu 129,- Kč - garance dodání do 24hodin od podání zásilky, včetně dopravy pojištění až do 50.000,- a upozorňování na stav Vaší zásilky SMS zprávami a emailem! Doručovatel Vám zásilku přinese až domů, do tepla Vašeho domova! Zásilka pro Vás bude připravena na jakékoliv poště v ČR do 24 hodin a vy si ji vyzvednete jak a kdy Vám to bude časově vyhovovat!

Česká pošta - balík do ruky 149,- Kč - garance dodání do 24hodin od podání zásilky, včeně dopravy pojištění až do 50.000,- a upozorňování na stav Vaší zásilky SMS zprávami a emailem! Doručovatel Vám zásilku přinese až domů, do tepla Vašeho domova!

Zásilkovna - 55,- Kč - největší síť výdejen zboží v ČR - 966 míst, kde si Vaše zboží můžete do 24 hodin vyzvednout pohodlně v době, která Vám bude nejlépe vyhovovat! V ceně dopravy je samozřejmě pojištění a upozorňování na stav Vaší zásilky!